در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

هدفون هوشمند داپلر موسیقی را با جهان اطراف ترکیب میکند!

چهارشنبه 9 تیر 95 10:04 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر هدفون هوشمند داپلر موسیقی را با جهان اطراف ترکیب میکند!

داپلر لبز با محصول جدید خود همگان را شگفت زده کرد! هدفونی که می تواند امواج جهان بیرون را به میزانی که شما مایل به شنیدنشان باشید تنظیم کند. حالا این محصول با امکانات بیشتری به تولید برگشته و این امکان را به شما می دهد که کنترل های بیشتری بر روی صوت های پیرامون خود داشته باشید.
این هدفون های جدید "شنوایی لایه ای" را معرفی می کنند، برای مثال هنگامی که شما در حال دوچرخه سواری هستید میتوانید همراه با دوچرخه سواری خود به موزیک مورد علاقه تان گوش دهید در حالی که صدا و هشدار ماشین های محیط اطراف خود را می شنوید یا اینکه می تواند همراه با حفظ جو باشگاه در هنگام ورزش به موزیک مورد علاقه خود گوش دهید، که در ادامه اهداف بیشتری هم مد نظر تولید این محصول قرار گرفته است.
شما میتوانید به جای قطع کامل صدای اطراف خود از فیلتر صدا برای کاهش، افزایش یا قطع کامل صداهای گوناگون اطراف استفاده کنید مانند تنظیم مکالمه ها یا صدای نوزادی که در محیط اطراف به گوش می رسد.
بنابراین شما می توانید یک شخصی سازی از محیط اطراف خود داشته باشید.
کاربران آمریکایی قادر به سفارش این کالا می باشند. نسخه بین المللی این محصول به زودی در اختیار همگان قرار میگیرد. بنابراین اگر شما یک شنونده مشتاق در خارج از ایالات متحده هستید اصلا جای نگرانی وجود ندارد.

منتشر شده در engadget


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share