در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

فیس‌ بوک لایو به زودی شبیه اسنپ‌ چت می‌شود

دوشنبه 7 تیر 95 02:04 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر فیس‌ بوک لایو به زودی شبیه اسنپ‌ چت می‌شود

یکی از قالب های اسنپ چت فیلتری می باشد که به کاربران اجازه می دهد که در هنگام استریم یک ویدئو از قالب های شکلی مختلفی مانند چهره های خنده دار به جای چهره خود استفاده کنند.
این فیلترها، فیلترهای خنده داری میباشند که به کاربران اجازه می دهد تجربه متفاوتی را بدست آورند و باعث می شود که کاربران علاقه زیادی به استفاده دوباره از این برنامه را نشان دهند.
اکنون به نظر می رسد که فیس بوک می‌خواهد به Facebook Live فیلترهایی مثل اسنپ‌چت اضافه کند.

این فیلترها توسط شرکت Masquerade ساخته شده اند. این شرکت که در سال گذشته توسط فیس‌بوک خریداری شده، سازنده‌ی اپلیکیشن معروف MSQRD است.
این اپلیکیشن بر روی خواسته کاربرانی تمرکز می کند که می خواهند در هنگام کار با برنامه از فیلتر ها و ماسک هایی استفاده کنند که چهره آنها را عجیب و خنده دار کند.
تنها تفاوتی که در اینجا وجود دارد این است که برخلاف اسنپ‌چت، می‌توانید همانطور که به صورت زنده در فیس‌بوک به استریم ویدیو مشغول هستید، فیلترهای مختلفی  را بر روی چهره‌تان اعمال کنید.
این ویژگی جدید بسیار جالب خواهد بود و باید منتظر بمانیم تا استقبال کاربران را از آن ببینیم. با این حال کاربران اسنپ چت و فیس بوک متفاوت از هم می باشند در نهایت این یک ویژگی جالب است که کاربران فیس بوک میتوانند به صورت زنده از آن استفاده کنند.

منتشر شده در ubergizmo


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share