در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

آپدیت اندروید 6 مارشمالو برای galaxy on7 سامسونگ عرضه شد

دوشنبه 7 تیر 95 11:04 |   |

دسته بندی:موبایل

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر آپدیت اندروید 6 مارشمالو برای galaxy on7 سامسونگ عرضه شد

آپدیت اندروید ۶ مارشمالو برای گلکسی On7 سامسونگ منتشر شده است. اولین مدل گوشی گلکسی On7 در سال ۲۰۱۵ وارد بازار شد و مدل ۲۰۱۶ این گوشی نیز اخیراً در نتایج بنچ‌مارک با اندروید مارشمالو ظاهر شده است. به این ترتیب مدل 2016 از ابتدا با اندروید ۶ عرضه خواهد شد اما خوشبختانه سامسونگ مدل ۲۰۱۵ گوشی گلکسی On7 را پشتیبانی کرده و این گوشی هم می تواند دارای اندروید مارشمالو باشد.
این ویژگی بسیار خوب و قابل توجهی است که سامسونگ نرم افزارهای اورجینال را برای on7 در دسترس همگان قرار می دهد، که این خود نیز باعث سوق دادن کسانی که خواهان تجربه کردن این نسخه از آندروید می باشند به سمت خرید می شود.
در حال حاضر گزارش شده است تنها کاربران تُرک گلکسی On7 قادر به دریافت آپدیت اندروید ۶ مارشمالو هستند,اما این اطمینان وجود دارد که به زودی سایر کاربران گلکسی On7 مدل ۲۰۱۵ نیز می توانند آندورید مارشمالو را تجربه کنند.
به لحاظ نرم ‌افزاری، گلکسی On7 مدل ۲۰۱۵ پس از دریافت این آپدیت به نسخه G600FXXU1APF8 ارتقا پیدا می‌‌کند.
انتشار این محصول در طی چند روز آینده در سرتاسر ترکیه گسترده خواهد شد، تغییرات جزئی و دقیقی در رابطه با این محصول تا به اکنون منتشر نشده است اما انتظار میرود کماکان Doze Mode به همراه App Standby برای بهینه‌سازی مصرف باتری در کنار سیستم جدید مجوزها، ویژگی Now On Tap و سایر بهینه‌سازی‌های نسخه اندروید ۶ در آپدیت جدید On7 مشاهده شود.

منتشر شده درgsmarena


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share