در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

جدیدترین گوشی مناسب برای علاقمندان به عکاسی!!!

یکشنبه 6 تیر 95 01:04 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر جدیدترین گوشی مناسب برای علاقمندان به عکاسی!!!

پس از پخش شایعات بسیار در مورد گوشی آیفون 7 این بار عکس هایی از آن منتشر شده که لنز بزرگ دوربین آن را نشان می دهد. در دوربین جدید این گوشی سنسور بزرگ CMOS وجود دارد که موجب می شود این دوربین نور زیادی تولید کند.

تا کنون عکس های زیادی از آیفون 7 با اندازه 4,7 اینچ رؤیت شده اما این تصویری جدید از آیفون 7 پلاس 5,5 اینچی است که در بالای آن می توان دو لنز دوربین مشاهده کرد. به نظر می رسد این آیفون بزرگ برای افراد علاقمند به عکاسی نیز گزینه بسیار مناسبی است.

هر چند این عکس ها از طرف اپل تأیید نشده اما از آنجایی که از منبعی مطمئن منتشر شده قابل اطمینان است.

البته آنچه تجربیات گذشته از شرکت اپل نشان می دهد این شرکت همواره میان محصولات خود تفاوت هایی اساسی قائل شده است و مطمئنا دو گوشی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس  نیز با تفاوت اساسی روانه بازار خواهند شد.

تا کنون بزرگترین شایعات منتشر شده پیرامون آیفون 7 و آیفون پلاس مربوط به پورت 3,5mm هدفون است که به نقل از برخی خبرها در سال 2016 درست خواهد شد. راک فیکس دیروز در این باره اظهار کرد که همچنان بر سر پورت هدفون شک و تردیدهایی وجود دارد.

 امسال سه مدل آیفون به بازار عرضه شده که آیفون 6 ارزان ترین آن ها بوده است و ممکن است بنا به در خوست کاربران بازارهای در حال توسعه مدل دو سیم کارته آن نیز روانه بازار شود. 

منتشر شده در techradar

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share