در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

کدام مرورگر باتری کمتری مصرف می کند؟!!

چهارشنبه 2 تیر 95 02:04 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر کدام مرورگر باتری کمتری مصرف می کند؟!!

اگر شما از کاربران مرورگر کروم هستید نیاز است تا درباره آن چیزهایی بدانید.
گوگل قبلا وعده داده که در حال بهبود مصرف باتری کروم است اما هنوز تغییر بزرگی در آن رخ نداده است. مایکروسافت در حال انجام آزمایشهایی جهت اثبات مصرف بالای باتری مرورگر کروم است.
مایکروسافت دو آزمایش برای اندازه گیری میزان مصرف باتری انجام داد: اولین آزمون اندازه گیری میزان مصرف باتری هنگام مشاهده سایت های محبوب و دومین آزمون اندازه گیری طول عمر باتری هنگام مشاهده ویدئوهای HD بود. در حالی که در مرورگر کروم طول عمر باتری فقط 4 ساعت و 19 بود در مرورگر Edge مایکروسافت 7 ساعت و 22 دقیقه طول کشید تا باتری تمام شود.
آزمایشگاه کنترل مایکروسافت نشان داد که مرورگرهای کروم، اپرا و فایرفاکس در یک چرخه اتوماتیک از باز کردن سایت ها، خواندن مقالات، تماشای فیلم و باز کردن تب جدید همه بیشتر از مرورگر Edge مایکروسافت باتری مصرف می کنند. 

مایکروسافت برای اثبات این نظریه همچنین داده های حاصل از میلیون ها ویندوز 10 را نیز منتشر کرد که همه نشان می داد قدرت فایرفاکس و Edge بیشتر و مؤثرتر از کروم است.
مایکروسافت به طور جدی در تلاش است تا مرورگر خود را بهترین معرفی کند و تعداد کاربرانش را افزایش دهد. با وجود اینکه هنوز مرورگر این شرکت فاقد خیلی از ویژگی های کروم و فایرفاکس است اما مایکروسافت وعده مصرف باتری و حافظه کمتر را در نسخه جدید داده است. 

منتشر شده در theverge


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share