در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

برترین آنتی ویروس های رایگان 2016 برای ویندوز

سه شنبه 1 تیر 95 12:04 |   |

دسته بندی:امنیت

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر برترین آنتی ویروس های رایگان 2016 برای ویندوز

اینترنت مکانی خطرناک است. اگر شما از کامپیوتر خود مراقبت نکنید ممکن است برنامه ای مخرب وارد شود و کامپیوتر نتواند از نفوذ آن جلوگیری کند . در نتیجه با دنیایی از مشکلات مواجه شوید.
تعداد بسیار زیادی آنتی ویروس رایگان برای جلوگیری از ورود بدافزارها وجود دارد اما نمی توان گفت که همه آن ها قدرت حفاظت برابری ندارند. در اینجا بهترین آنتی ویروس ها به ترتیب اثربخشی، سرعت و سهولت استفاده از آن ها آورده شده است.

1-Avira

سریع، محیط کاربری جذاب و موثر، به علاوه امکان حفظت از ردیابی آنلاین

آیا تمایل دارید از تجربه 447 میلیون نفر استفاده کنید؟ این آمار تعداد دفعات نصب آنتی ویروس Avira است و بر مبنای یک استخر امنیتی است که اگر یک کاربر در معرض ویروسی جدید قرار بگیرد سایر کاربران Avira نیز توانایی تشخیص آن را خواهند داشت.
این برنامه سریع و دوستانه در موارد بسیاری به شما هشدار می دهد. شما با آن می توانیداز ورود ناخواسته به برنامه های مخرب جلوگیری کنید و برنامه های مخرب را شناسایی کنید. این برنامه نمره 100 را در تست تشخیص نرم افزارهای مخرب به دست آورده است( نمره مشترک با BitDefender و Kaspersky) اما به میزان قابل توجهی از سایر رقبای خود پیشی گرفته است.
این برنامه با گزینه مرورگر اختیاری می تواند از ردیابی آنلاین شما توسط سایت ها جلوگیری کند.

2- Bitdefender

یکی از بهترین ابزار آنتی ویروس رایگان، سریع، امنیت همراه با احتیاط

برخی آنتی ویروس ها می خواهند همه چیز را در مورد شما بدانند و مدام پیام های به روز رسانی و خطر عدم به روز رسانی را برای شما ارسال می کنند اما نسخه رایگان Bitdefender در سکوت به سر می برد تا زمانی که واقعا نیاز باشد.
این برنامه رایگان علاوه بر نداشتن آگهی و سر و صدا، تعمیر و نگهداری رایگان دارد و بسیار سبک است. هنگام کار با آن سرعت کامپیوتر کم نمی شود و به راحتی می توانید یک روز کاری خوب را سپری کنید.

3-AVG

محیط گرافیکی کاربرپسند، امکان فعال کردن اسکن از راه دور

AVG پس از سال ها استفاده به عنوان یک آنتی ویروس بسیار خوب شناخته شده است. البته چیزهایی هست که واقعا نیاز است در مورد این آنتی ویروس بدانید.
محیط گرافیکی کاربرپسندی دارد، لینک ها و فایل های دانلود شده را اسکن می کند و همچنین با استفاده از ابزار هوشمند خود این امکان را ایجاد کرده تا در صورتی که کامپیوتر آلوده شده باشد از طریق تلفن همراه بتوان آن را اسکن کرد.

این آنتی ویروس با رمزگذاری داده ها و فایروال ها راه را برای نفوذ ویروس ها و بدافزارها بسته است.

4- Avast 

محافظت در برابر آنتی ویروس ها و نرم افزارهای مخرب به علاوه امنیت شبکه خانگی

لیست خدمات این آنتی ویروس چشمگیر است چرا که علاوه بر حفاظت از سیستم شما در مقابل ویروس ها و بدافزارها می تواند حفره های امنیتی شبکه Wi-Fi خانگی شما را نیز تشخیص دهد. به علاوه یک مدیر خوب برای حفاظت از رمز عبور و اطلاعات ورود به سیستم نیز می باشد.

5- Ad-Aware

یک ابزار امنیتی جامع آنلاین است که تمام ملزومات را پوشش می دهد.

همانطور که از نام آن مشخص است این برنامه در ابتدا یک ابزار ضد تبلیغات مزاحم بود که در طول این سال ها برای مقابله با تهدیدهای بیشتر توسعه یافته است به طوری که امروزه یک مجموعه امنیتی کامل است که فایل های دانلود شده را اسکن می کند، علاوه بر محافظت از شما در مقابل نرم افزارهای جاسوسی، شما را قادر به شناسایی آدرس وب سایت های مخرب می کند. 
استفاده از سایر امکانات این آنتی ویروس نظیر حفاظت از ایمیل، کنترل والدین و نیز تخریب فایل نیازمند پرداخت هزینه است. 

6- 360 Total Security 

ترکیب چهار آنتی ویروس در یکی، اما سرعت آن زیاد نیست.

چرا وقتی می توانید چهار آنتی ویروس داشته باشید فقط یک آنتی ویروس روی سیستم خود نصب کنید؟ 

360 Total Security ترکیبی از چهار آنتی ویروس Avira، BitDefender، 360 Cloud Scan Engine و 360 QVMII AI Engine است. بنابراین احتمالا تمامی تهدیدات حتی قبل از اینکه اختراع شوند شناسایی خواهند شد چه برسد به اینکه منتشر شوند.
این برنامه اگرچه سرعت آن کمی آهسته است اما به نظر می رسد امنیت اطلاعات در یک شرکت مهم تر از سرعت باشد.

7-Panda 

این آنتی ویروس با استفاده از قدرت پردازش ابری موجب می شود وزن زیادی به کامپیوتر شما تحمیل نشود.

این آنتی ویروس رایگان است اما اگر می خواهید از امکاناتی نظیر مدیریت رمز عبور، اسکن Wi-Fi، رمزگذاری فایل ها و کنترل والدین استفاده کنید  باید هزینه آن را پرداخت کنید.
Panda نمره بسیار خوبی را در آزمون های تشخیص ویروس کسب کرده است. درست است که به خوبی avast، AVG و BitDefender نیست اما هنوز هم گزینه ای مناسب است.

8- Microsoft Security Essentials and Windows Defender

استفاده از نرم  افزار مایکروسافت بسیار ساده است اما به اندازه سایر نرم افزارها مؤثر نیست.

چه کسی بهتر از سازنده سیستم می تواند امنیت آن را تأمین کند؟ البته ویندوز تا کنون بسیار امن بوده است چرا که مبالغ زیادی صرف حفاظت از سیستم های مایکروسافت می شود. در واقع یکی از ملزومات این شرکت حفظ امنیت است که تا کنون در ویندوز7، ویستا، ویندوز 8 و 10 آن را رعایت کرده است.
این آنتی ویروس سازگاری خوبی با ویندوز دارد. اما در تست تشخیص ویروس از آنتی ویروس هایی مثل BitDefender عقب ماند. در حالی که نتایج تست سال 2015 بسیار ناامید کننده بود اما در تست های 2016 بهبود گسترده ای مشاهده شد. البته مایکروسافت هنوز هم در حال بهتر کردن آن است و مصمم است تا گوی سبقت را از رقبای خود برباید.

9- Your bank

حفاظت از معاملات بانکی اینترنتی

برای حفاظت از امنیت حساب های آنلاین انتظار می رود بانک ها آنتی ویروسی رایگان برای درگاه های بانکی فراهم کنند. که این آنتی ویروس گزینه مناسبی است.

منتشر شده در techradar


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share