در حال بارگذاری
در حال بارگذاری

8 اپلیکیشن تجاری که نباید از دست بدهید!!!

دوشنبه 31 خرداد 95 02:03 |   |

دسته بندی:اخبار تکنولوژی

|

[[rateUserCount]]تصویر اصلی خبر 8 اپلیکیشن تجاری که نباید از دست بدهید!!!

تکنیک های مدیریتی در مقایسه با رهبری کسب و کار متفاوتند. شما باید بدانید که برای کادر فنی چه ابزارهای در یک سازمان وجود دارد و همچنین باید راهی برای مدیریت عملیات فراتر از دفتر و چارت سازمانی کارمندان داشته باشید. در بسیاری از موارد برای کنترل همه این ها با هم علاوه بر مهارت های فردی و استفاده از مشاوره نیاز به ابزارهای مدیریتی مؤثر نیز هست.

برای اطلاع از برنامه های موبایلی که امروزه در زمینه IT خیلی ضروری هستند با ما همراه شوید. برخی برنامه ها در تمام زمینه های کسب و کار قابل استفاده است و برخی نیز کاملا ضروری برای رهبری یک سازمان. این برنامه ها برای اندروید، آیفون و آی پد موجود می باشند.

 

1- Jenkins

این پلت فرم یکپارچه همیشگی برنامه ای همراه است که شما می توانید آن را روی اسمارت فون خود اجرا کنید. Theo Schlossnagle بنیانگذار تجزیه و تحلیل و نظارت شرکت نرم افزاری Circonus می گوید: تیمش از برنامه Jenkins استفاده می کنند و آن را مانند گروهی بزرگ از تست کننده ها می دانند چرا که این برنامه تمام تغییرات مهندسی را قبل از اینکه به تولید واقعی برسند دنبال می کنند.

 

2- Google Authenticator

مدیران ای تی باید از امنیت به خوبی پشتیبانی کنند. از انجایی که دستگاه های تلفن همراه به راحتی ممکن است گم شوند باید راهی برای حفاظت از سیستم های آی تی تلفن همراه شما وجود داشته باشد.

این برنامه از سیستم احراز هویت دو طرفه استفاده می کند که هر 60 ثانیه کلید جدیدی تولید می کند. این یک زیر ساخت امنیتی عالی برای کنترل دسترسی به سایر برنامه های تلفن همراه است.

 

3- Trello

مدیریت کارها بخش مهمی از رهبری سازمان است. دیمیتریس آتاناسیادیس، مدیر کل Megaventory که با استفاده از این نرم افزار پروژه های خود را پیگیری می کند می گوید با استفاده از این برنامه می توانید مطمئن شوید که هیچ کاری فراموش نشده است.
یکی از ویژگی های کلیدی Trello بحث تقسیم کار برای مدیریت آسانتر است. این برنامه کمک می کند که اعضای تیم بدانند چه کاری را باید انجام دهند و از کارهای انجام شده توسط سایرین نیز آگاه شوند. به عنوان بخشی از چرخه پروژه کارکنان می توانند فایل هایی از سرویس هایی مانند Google Drive و Dropbox را نیز ضمیمه کنند. 

 

4- MobileDay

این برنامه میتواند داده های تمام تماس های کنفرانس Google Cal شما را بخواند بنابراین شما با فشردن یک دکمه می توانید وصل شوید. این برنامه در تمام طول روز می تواند راهی برای اجتناب از جستجو در اطلاعات و تایپ دستی ارائه دهد.
این برنامه علاوه بر قابلیت ایجاد یک کنفرانس توانایی خواندن داده از سرویس های محبوبی مثل WebEx، GoToMeeting، Google+ Hangouts و Lync را نیز دارد. این برنامه می تواند اطلاعیه ها و یادآوری ها را نیز به شرکت کنندگان در ارتباط ارسال کند.

 

5- Slack

این یکی از مورد توجه ترین برنامه ها برای مدیران IT است که در حال حاضر میلیون ها کاربر آز آن استفاده می کنند. این برنامه به عنوان جایگزین ایمیل راهی برای ایجاد ارتباط بین کارمندان ایجاد کرده که در آن هر کسی می تواند در انجمن و تیم خاص خودش شرکت کند و از ارسال پیام های موضوعی جلوگیری کند. Schlossnagle که از این برنامه به عنوان ابزار ارتباطی استفاده می کند معتقد است با استفاده از اسلاک تجربه های ارتباطی فوق العاده ای میان تیم مهندسی و سایر اعضای سازمان برقرار شده که به طور همزمان همه می توانند در مورد کسب و کار گفتگو کنند.

 

6- Freshdesk

پشتیبانی از مشتری در هر شرکت حیاتی است. بسته به اندازه شرکت، ممکن است شما کارمند تمام وقتی برای پاسخگویی به مشتریان نداشته باشید. Freshdesk یک گزینه مناسب برای پاسخگویی به مشتریان است چرا که پشتیبانی فنی از ایمیل و ترکیب اطلاعات در یک پورتال طول می کشد.

Freshdesk یک سیستم تمام عیار و یک پایگاه دانش بسیار مفید است. یک مجموعه کامل برای پشتیبانی از مشتریان است. قابلیت محلی سازی آن بسیار قابل توجه است در حالی که به خوبی می تواند یکپارچگی با تلفن را نیز پشتیبانی کند.

 

7- PagerDuty

 یک سازمان باید در مقابل حوادث چالاک باشد. در واقع ایده حذف تأخیر بین مشکل و رفع آن است. PagerDuty یک برنامه قوی است چرا که تأخیر را به حداقل میزان ممکن می رساند. با استفاده از این برنامه می توانید به حوادث در زمینه IT به سرعت پاسخ دهید و حتی تاریخ وقوع حادثه و جزئیات آن را ببینید.

رایان وان بیلجون در رابطه با آن می گویند این برنامه سیستم هشدار متمرکزی ایجاد کرده که بر تمام زیر ساخت های سازمان از خدمات تا تضمین کیفیت نظارت می کند. این ابزار هوشمند اجازه می دهد تا هشدار مستقیما به تیم مربوطه ارسال شود و سریعا آن را برطرف کنند.

 

8- Robin Rooms

   کار یک رهبر مدیریت اتاق های کنفرانس است. به همین دلیل وان بیلجون از Samanage استفاده از Robin Rooms را راهی برای نظارت بر اتاق های کنفرانس می داند. با این برنامه تیم می تواند به سرعت یک اتاق کنفرانس بزرگ برای جلسه پیدا کند. فقط کافی است هر یک از اعضای تیم این برنامه را روی تبلت خود نصب کنند و هر کس در اتاق خودش در کنفرانس شرکت کند.

این برنامه جایگزین بسیار مناسبی برای سیستم های بسیار گران ویدئو کنفرانس بدون نیاز به ال سی دی و سایر امکانات پیچیده است.

منتشر شده در techradar

 


این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران
 • دیدگاه شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد
 • کالاها را مقایسه کنید کالاها را مقایسه کنید حداکثر[[maxCompareItem]] محصول [[messageCompare]]
  Share
  Share
  Tweet
  Share
  Share